Budowa strony

Lorem ipsum

Sklep internetowy

Jeżeli posiadasz już stronę www istnieją dwie możliwości rozpoczęcia sprzedaży online. Pierwsza z nich to rozbudowanie istniejącej strony o moduł sklepowy – takie rozwiązanie sprawdza się kiedy chcesz sprzedawać w sieci pod tą samą marką co stacjonarnie. Druga opcja to zbudowanie zupełnie nowego sklepu na odrębnej domenie. Jeżeli nie wiesz co będzie najlepsze dla Twojej firmy skontaktuj się z naszym doradcą.

Lorem ipsum

Pozycjonowanie

Kiedy podstawowa optymalizacja strony www nie wystarcza konieczne jest sięgnięcie po bardziej wyszukane narzędzie jakim jest pozycjonowanie stron www. W bardzo dużym uproszczeniu pozycjonowanie to wszelkie działania mające na celu zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwarek a więc zapewnienie jej jak najwyższej pozycji na liście wyników danej frazy. Pozycjonowanie to najczęściej długotrwały, żmudny proces walki zarówno z konkurencją jak i stale zmieniającym się algorytmem wyszukiwarki Google jednak jego efekty są najczęściej lepsze niż wszystkich pozostałych narzędzi e-marketingowych razem wziętych.

Lorem ipsum

Administracja

Aby osiągać możliwie jak najlepsze rezultaty Twoja strona powinna być bezpieczna i aktualna. Oczywiście możesz dbać o to we własnym zakresie korzystając z systemu CMS, ale jeżeli masz ciekawsze rzeczy do roboty to zawsze możesz powierzyć opiekę na Twoją stroną www nam. Zajmujemy się zarówno techniczną aktualizacją wtyczek i modułów jak i wprowadzaniem aktualizacji treści. Zapytaj doradcę o ofertę pakietów serwisowych.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!